اپلیکیشن پاپیتا آموزش زبان انگلیسی
اپلیکیشن پاپیتا آموزش زبان انگلیسی

سئوالات متداول

اپلیکیشن پاپیتا

توضیحات اضافی برای کاربران نازنین پاپیتا مفید نیست فقط همینقدر باید عرض کنیم که برای اینکه بدانید چه سایت و چه اپلیکیشنی هویت دارد و اصلی و رسمی است ببینید در سایت خود مجوزهای لازم مانند اینماد و سرآمد که یکی متعلق به وزارت سمت و دیگری وزارت ارشاد است را دارد یا خیر ؟ هرسایتی داشت یعنی قانونی و رسمی است در غیر اینصورت خطر سرقت اطلاعات و فیشینگ از حساب های شما وجود دارد. این توصیه ما نیست بلکه توصیه پلیس فتا می باشد.

موفق باشید.

#سئوالات متداول

یکی از سئوالات متداول کاربران این است. بله پاپیتا بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند و کلیه مجوزهای لازم را دارد .درانتهای سایت برخی از این مجوزها آورده شده است.

#سئوالات متداول

قیمت پاپیتا ۴۵ هزار تومان بدون محدودیت زمانی می‌باشد.

#سئوالات متداول

بله به راحتی . با همان شماره همراه که پاپیتا را خریداری کردید در گوشی جدید وارد شوید پاپیتا روی گوشی فعال می شود. نیازی نیست سیم کار روی گوشی مقصد باشد. پیامک برای شماره موبایل می آید در گوشی مقصد وارد کنید.

#سئوالات متداول

پاپیتا بطور کلی ۱۰ ترم دارد که جزییات آن در صفحه اصلی سایت پاپیتا موجود است. هر ترم شامل تعداد زیادی لول می باشد.

#سئوالات متداول

خیر پاپیتا رسمی هیچ محدودیت زمانی در استفاده ندارد.

#سئوالات متداول

در صورت بروز هرگونه مشکل  کافیست که با استفاده از دایرکت اینستاگرام پاپیتا Papitair@  به تیم پشتیبانی ما پیام بدید  تا شما را راهنمایی کرده و مشکل شما را برطرف گردد.

#سئوالات متداول

برای ثبت نام فقط نیازمند یک شماره موبایل فعال هستید که توانایی دریافت پیامک (SMS) را داشته باشد.

پس از ثبت نام، این شماره به عنوان حساب کاربری شما شناخته شده. 

خیر ; فقط در هنگام ورود به اپلیکیشن برای شناسایی حساب کاربری شما پاپیتا نیاز به اتصال به اینترنت دارد، پس از ورود می توانید اینترنت خود را قطع کنید.

پاپیتا صرفا در اینستا گرام و آپارت صفحه دارد.

#سئوالات متداول

گاهی به دلیل مشکلات آنی شبکه بانکی شاپرک در پرداخت شما مشکلی پیش می آید و مبلغ از حساب شما کسر شده ولی در سامانه پاپیتا اعمال نمی شود در این صورت منتظر باشید تا چند ساعت دیگر مبلغ به حساب شما برگشت می خورد در صورتی که برگشت نخورد به و پشتیبانی پاپیتا در اینستا گرام پیام بدید همکاران ما کمکتان می کنند.

پاپیتا رسمی تقریبا هیچگاه با مشکل پرداخت دوباره کاربران مواجه نشده است چرا که ساختار پاپیتا رسمی به شکلی است که به محض پرداخت و خرید با شماره ای که ثبت نام کردید می توانید لاگین شده و از پاپیتا استفاده کنید. این مشکل پرداخت دوباره سه باره متعلق به پاپیتاهای غیر رسمی می باشد.

بله متاسفانه وجود دارد.

#سئوالات متداول

پاپیتا غیررسمی شبکه جم فقط ۴ ترم از ۱۰ ترم پاپیتا رسمی را کپی کرده است و آن را به قیمت ۹۹ هزار تومان می فروشد در صورتی که پاپیتا رسمی ۴۵ هزار تومان است.

تفاوت دوم پاپیتا شبکه جم این است که شما سالانه باید هزینه را دوباره پرداخت کنید در صورتی که پاپیتا رسمی اینگونه نیست و نیازی به پرداخت سالانه نمی باشد. 

تفاوت سوم این است که پاپیتا غیررسمی شبکه جم هیچ مجوز اعتماد ملی و بانکی و شامد ندارد درحالی که پاپیتا رسمی تمام این مجوزها را از ابتدا فعالیت دریافت کرده است.

تفاوت چهارم اینکه پاپیتا رسمی توسط جوانان ایرانی نوشته شده است در حالی که پاپیتا شبکه جم در خارج از ایران تهیه شده است و متعلق به شبکه جم می باشد.

تفاوت آخر عدم ثبات قیمتی پاپیتا غیررسمی شبکه جم است ابتدا ۴۹ هزار تومان بعد ۵۹ هزار تومان بعد ۷۹ هزار تومان و الان ۹۹ هزار تومان در صورتی که پاپیتا اصلی و رسمی  ۴۵ هزار تومان می‌باشد.

پاپیتا فیک صرفا یک ترم پاپیتا را کپی کرده است.
این پاپیتا فیک دسترسی دفترتلفن و تماس های کلیه کاربران خود را دریافت می کند که این بسیار جای تعجب دارد که به دلیل نداشتن هویت قانونی و رسمی برای کاربران بسیار خطرناک می باشد.

شما می توانید اپلیکیشن زبان انگلیسی پاپیتا بر روی گوشی های هوشمند، تبلت های اندرویدی و آیفون، آیپد نصب کنید.

#سئوالات متداول

در صورتی که  دانلود از استور به مشکل برخوردید می توانید دایرکت اینستاگرام پاپیتا به آدرس Papitair@ پیام بدید لینک مستقیم را در اختیار شما قرار می گیرد.

درباره پاپیتا

درباره پاپیتا

استدیو NextCamp سال ها است در حوزه تولید اپلیکیشن و بازی فعالیت می کند که در سال ۹۶ اقدام به تولید اپلیکیشن پاپیتا نمود که در سال ۹۷ بعد از بررسی های فنی و تخصصی فضا را محیای عرضه این اپلیکیشن فاخر دید. پاپیتا از همان ابتدا به مبلغ ۳۰ هزار تومان عرضه شد که شامل ۱۰ بخش و هر بخش تعداد زیادی مراحل و لول دارد که فرزند دلبند شما می تواند از آنها بهره برداری نماید.
پاپیتا دارای مجوزهای لازم از نهادهای مرتبط داخل کشور می باشد از جمله موفق به دریافت نماد اعتماد ملی ( اینماد ) و دریافت شامد و کد ساماندهی وزارت ارشاد و سایر مجوزهای وزارت ارتباطات می باشد. که برخی از این مجوزها در انتهای سایت به نمایش گذاشته شده است.