Papita | پاپیتا
Papita | پاپیتا

قیمت پاپیتا رسمی از سال ۹۷ که شروع به فعالیت کرد ۳۰ هزار تومان بوده است که تا به حال تغییری نکرده است.

پاپیتا رسمی تقریبا هیچگاه با مشکل پرداخت دوباره کاربران مواجه نشده است چرا که ساختار پاپیتا رسمی به شکلی است که به محض پرداخت و خرید اول با شماره ای که ثبت نام کردید می توانید لاگین شده و از پاپیتا استفاده کنید. این مشکل پرداخت دوباره سه باره متعلق به پاپیتاهای غیر رسمی می باشد.

پاپیتا بطور کلی ۱۰ ترم دارد که جزییات آن در صفحه اصلی سایت پاپیتا تصاویرش موجود است شامل اعداد و حروف و نوشتن و خواندن می باشد. هر ترم هم شامل تعداد زیادی لول می باشد.

بله متاسفانه وجود دارد که برخی از این نسخه های فیک پول های زیادی از کاربران دریافت کردند و پاسخگو مشکلات آنها نیستند و برخی هم علاوه بر پاسخگو نبودن دسترسی به دفترتلفن و تماس های گوشی کاربر را می گیرند و یا از گوشی کاربر به عنوان قربانی ارز دیجیتال استخراج می کنند. ما از کاربران نازنین پاپیتا همیشه خواستار بودیم با دقت نظر از سایت اصلی پاپیتا به آدرس papita.ir پاپیتا را دانلود کنند.

بله پاپیتا بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند و کلیه مجوزهای لازم از جمله اینماد و شامد و ساماندهی را دارد که. درانتهای سایت برخی از این مجوزها آورده شده است. توصیه ما به کاربران فضای مجازی همیشه این است که از سایت هایی اپلیکیشن دانلود کنند که نماد اعتماد ملی یعنی اینماد را داشته باشند. در غیر اینصورت خطرات زیادی حریم خصوصی آنها را تهدید می کند.
پاپیتا صرفا در اینستا گرام و آپارت صفحه دارد و هرگونه صفحه دیگر متعلق به پاپیتا نیست.
گاهی اتفاق می افتد به دلیل مشکلان آنی شبکه بانکی کشور شاپرک در پرداخت شما مشکلی پیش می آید و مبلغ از حساب شما کسر شده ولی در سامانه بانکی پاپیتا اعمال نمی شود در این صورت منتظر باشیدتا یکی دو ساعت دیگر مبلغ به حساب شما برگشت می خورد در صورتی که برگشت نخورد به و پشتیبانی پاپیتا در دایرکت اینستا گرام پیام بدید همکاران ما کمکتان می کنند. آدرس صفحه اینستا پاپیتا Papitair می باشد.
خیر پاپیتا رسمی و اصلی هیچ محدودیت زمانی در استفاده ندارد. برعکس پاپیتاهای غیررسمی و فیک که باید سالانه هزینه پرداخت کنید.
بله به راحتی این اتفاق می افتد. بسیاری از کاربران بعد از مدتی نیاز دارند پاپیتا را روی گوشی یا تبلت دیگری نصب کنند. با همان شماره اول که پاپیتا را خریداری کردند در گوشی جدید موارد شوند پاپیتا روی گوشی فعال می شود.

پاپیتا غیررسمی شبکه جم عینا پاپیتا رسمی می باشد و هیچ تفاوتی ندارد تفاوت آن در این است که قیمتش ۹۹ هزار تومان می باشد در صورتی که پاپیتا رمسی ۳۰ هزار تومان است.

تفاوت دوم پاپیتا شبکه جم این است که شما سالانه باید هزینه را دوباره پرداخت کنید در صورتی که پاپیتا رسمی اینگونه نیست و نیازی به پرداخت سالانه نمی باشد. 

تفاوت سوم این است که پاپیتا غیررسمی شبکه جم هیچ مجوز اعتماد ملی و بانکی و شامد ندارد منتهی پاپیتا رسمی تمام این مجوزها را از ابتدا فعالیت دریافت کرده است و سالانه تمدید می کند.

تفاوت آخر هم عدم ثبات قیمتی پاپیتا غیررسمی شبکه جم است ابتدا ۴۹ هزار تومان بعد ۵۹ هزار تومان بعد ۷۹ هزار تومان و الان ۹۹ هزار تومان در صورتی که پاپیتا اصلی و رسمی از ابتدا ۳۰ هزار تومان بوده است.

پاپیتا فیک که در پیامک هایی که برای کاربران ارسال می کند ادعا می کند پاپیتا مبلغ ۷۹ هزار تومان را با تخفیف ارائه می دهد در صورتی که صرفا یک ترم پاپیتا را کپی کرده است. این پاپیتا نه وب سایت مشخصی دارد نه مجوزی دریافت کرده است.ضمنا با بررسی های ما جهت پیگیری قضایی متوجه شدیم درگاه بانکی هم اجاره ای می باشد. این پاپیتا فیک دسترسی دفترتلفن و تماس های کلیه کاربران خود را دریافت می کند که این بسیار جای تعجب دارد که به دلیل نداشتن هویت قانونی و رسمی برای کاربران بسیار خطرناک می باشد. فیلم معرفی این پاپیتای فیک در صفحه اینستا پاپیتا رسمی وجود دارد .

درباره پاپیتا

درباره پاپیتا

تیم NextCamp سال ها است در حوزه تولید اپلیکیشن و بازی فعالیت می کند که در سال ۹۶ اقدام به تولید اپلیکیشن پاپیتا نمود که در سال ۹۷ بعد از بررسی های فنی و تخصصی فضا را محیای عرضه این اپلیکیشن فاخر دید. پاپیتا از همان ابتدا به مبلغ ۳۰ هزار تومان عرضه شد که شامل ۱۰ بخش و هر بخش تعداد زیادی مراحل و لول دارد که فرزند دلبند شما می تواند از آنها بهره برداری نماید.

پاپیتا دارای مجوزهای لازم از نهادهای مرتبط داخل کشور می باشد از جمله موفق به دریافت نماد اعتماد ملی ( اینماد ) و دریافت شامد و کد ساماندهی وزارت ارشاد و سایر مجوزهای وزارت ارتباطات می باشد. که برخی از این مجوزها در انتهای سایت به نمایش گذاشته شده است.